AdRoket ile
Dijital Reklamlarınız Fark Yaratacak

AdRoket, yalnızca sizin başarınızı hedefleyen ve yüzlerce şirketin güvendiği, kapsamlı dijital reklam ajansı.

Dijital Başarınızı Artırmak İçin Hemen Başlayın

Bestimage Group ve Videosanat olarak dijital marketing çalışmalarımız için Adroket ile çalışıyoruz. Yenilikçi kampanyalarımız ve alt markalarımızın hedef kitlelerine ulaşması için Adroket'in proaktif çözümlerini seviyoruz. Uzun yıllar sürecek ortaklığımızdan keyif alıyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

Saygın Şenel

Tavsiye üzerine www.brandys.com.tr e-ticaret sitemizin Adwords reklamları için Adroket ile çalışma imkanımız oldu. Hataların düzeltilmesi ve optimizasyonlar konusunda Adroket ekibi oldukça başarılıydı ve kısa süre içerisinde çalışmaları ciromuza da yansıdı. Doğru strateji, banner ve reklam tasarımları ile beklediğimizin çok üstünde bir gelir sağladık. Umarım yeni projelerde tekrar çalışma fırsatı yakalarız.

Yaniv Stamati

AdRoket işini çok iyi bilen, danışanını çok iyi anlayan ve yol gösteren bir ekip, birlikte çalışmaya başladığımızdan beri satışlarımız her geçen gün arttı ve artmaya da devam ediyor. 10-12 ülke ile başladığımız ihracat yolculuğu 20-25 ülkeye ulaştı. Destekleriniz için teşekkürler.

Süha Tüzün

Adroket ile tanışmamız internet vasıtası ile oldu. 3 yıldır çalışıyoruz hiç bir sorun yaşamadık. Her zaman telefonlarımıza cevap veriliyor sorularımız ve isteklerimiz hızla karşılık buluyor. En önemlisi ise bize yol gösteriyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyor ortaklığımızın uzun yıllar devam etmesini diliyorum.

Anıl Sarp Ozan

Emrah Bey, AdRoket ve firmamız arasındaki iletişim ihtiyaçlarımızı en doğru ve en faydalı şekilde çalışacak bir biçimde yönetti. Hem sistematik hem de oldukça olgun bir hizmet aldık. AdRoket bize ekibimizin bir parçası olduğunu hissettirdi.

Recep Emre Kutluata

AdRoket ekibiyle 2 seneden uzun süredir çalışıyoruz. Çalıştığım ajanlar arasında ilişkileri en iyi ekip diyebilirim. İşimizi büyütmemiz için gösterdikleri özen ve sürekli bilgilerini güncellemeleri takdir edilesi. Yaklaşımları çok empatik. Tavsiye ederim.

Dr. Cevdet Mirmahmutoğulları

AdRoket performans odaklı, akılcı, detaycı ve yenilikçi bir dijital pazarlama ajansı. Bir ürünü veya hizmeti pazarlamak, anlatmak için önce onu tanımak, anlamak gerekir. AdRoket, işte bunu yapıyor! İlk günden itibaren ürün ve hizmetlerimizi en az bizim kadar anlamaya çalıştılar ve şimdi dijital tecrübeleriyle, pazarlama bütçemizi bizim en iyi verim alacağımız şekilde yönetiyorlar. Tanıdığım en iyi dijital pazarlama ajansı AdRoket’e, nefis işler çıkarttıkları için Petlebi adına teşekkür ederim.

Atay Algeç

Biz makine imalatçıyız. Bildiğimiz iş makine yapmak. Bu alanın dışında bilmediğimiz her işte bir uzman ile çalışıyoruz. Şirket felsefemiz bu. AdRoket bizim online marketing alanında danışmanımız. Danışmanlarımız alanında profesyonel ayrıca insani ilişkilerde samimiler. Uzun yıllardır çalışıyoruz. İnşallah uzun yıllar da çalışırız.

Musab Baki

BAU IDEA 2019-2020 programlarımızın doğru bir içerik ve pazarlama yönetimiyle doğru kitleye ulaşması için AdRoket’ten aldığımız kurumsal destekten çok memnun kaldık. Oldukça uyumlu ve verimli bir çalışma oldu. 2 ay süren ve beklentilerimizin üstünde sonuç almamızı sağlayan destekleri için çok teşekkür ederim.

Aslıhan Umar

“AdRoket ekibiyle bir buçuk senemizi tamamladık. Verdikleri destek için kendilerine teşekkür ederim.”

Melike Kayhan

Dijital Reklamlarda %80 Verimlilik Kaybı Yaşanıyor. AdRoket Uzmanlarımız Bu Durumu Tersine Çeviriyor.

Verimliliği Artırın, Hemen Başvurun!

AdRoket: Güvenilir Dijital Reklam Ajansı

Dijital çağda, markanızın sesini yükseltmek ve fark yaratmak için güçlü bir “dijital reklam ajansı” partnerine ihtiyacınız var. İşte bu noktada AdRoket devreye giriyor. Google Premier Ajansı, Meta Business Ajansu ve Yandex Partner Ajansı gibi prestijli unvanlara sahip AdRoket, markanızı en etkili şekilde tanıtmanız için güvenilir ve profesyonel bir partnerdir.

Markanızın Gücünü Keşfetmek İçin Hemen İletişime Geçin

Müşteri Yolculuğunu Kavrama

AdRoket, sadece bir dijital reklam ajansı olmanın ötesinde, müşteri yolculuğunuzu detaylı bir şekilde analiz eder ve buna uygun stratejiler oluşturur.

Hedef kitlenizi anlamak için kapsamlı teknik analizler yapar, segmentlere ayırır ve her segmente özel, etkili iletişim mesajları ve tasarımlar geliştiririz.

Müşteri Yolculuğunuzu Analiz Edelim
Petlebi Bize Güvendi, AdRoket Sonuçlarıyla Hayran Bıraktı
%73

Birlikte, Reklam Harcama Getirisinde (ROAS) %73 artış ile %+2000 seviyelerine ulaştık.

%190

Satışları %190 arttırarak,

tam 2’ye katladık!

%396

Net karı %396 arttırarak,

tam 4’e katladık!

%241

Ciroyu %241 arttırarak,

tam 2.5’e katladık!

%32

Dönüşüm maliyetlerini

%32 düşürdük.

%90

Süreç boyunca Petlebi

bütçesini %90 arttırarak,

2’ye katladı!

AdRoket performans odaklı, akılcı, detaycı ve yenilikçi bir dijital pazarlama ajansı. Bir ürünü veya hizmeti pazarlamak, anlatmak için önce onu tanımak, anlamak gerekir. AdRoket, işte bunu yapıyor! İlk günden itibaren ürün ve hizmetlerimizi en az bizim kadar anlamaya çalıştılar ve şimdi dijital tecrübeleriyle, pazarlama bütçemizi bizim en iyi verim alacağımız şekilde yönetiyorlar. Tanıdığım en iyi dijital pazarlama ajansı AdRoket’e, nefis işler çıkarttıkları için Petlebi adına teşekkür ederim.

Atay Algeç, Petlebi

Dijital reklamlar, satışların %60’ını etkiler.

Yapay Zeka Destekli Optimizasyon

AdRoket Dijital Reklam Ajansı, yapay zeka teknolojilerini kullanarak reklam kampanyalarınızı dinamik ve sürekli bir şekilde izler, analiz eder ve optimize eder. Bu sayede, dijital reklam bütçenizin verimliliğini en üst düzeye çıkarır ve belirlediğiniz hedeflere hızla ulaşmanızı sağlar.

Reklamlarınızı Yapay Zeka ile Optimize Edelim

İşinize Odaklanmanın Özgürlüğü

AdRoket, reklam kampanyalarınızı etkili ve verimli bir şekilde yönetirken, sizin de kendi işinize odaklanmanızı sağlar. Google sertifikalı uzmanlarımız ve deneyimli sosyal medya stratejistlerimiz sayesinde, hedef kitlenizle en etkili iletişimi sağlar ve markanızın bilinirliğini artırırız.

İşinize Odaklanın, Reklamlarınızı Biz Yönetelim

Tüketicilerin %61’i, dijital reklamlar sayesinde yeni markalar keşfeder.

Veriye Dayalı Stratejiler

AdRoket olarak, dijital reklam stratejilerinizi verilere dayalı kararlarla şekillendiririz. Sürecin her aşamasında tam şeffaflık ilkesi ile hareket ederiz, böylece kampanyalarınızın her adımını ve elde ettiğimiz sonuçları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Veriye Dayalı Strateji Geliştirelim

Grafik Tasarım ve Landing Page Hizmetleri

AdRoket, markanızın dijital dünyada başarısını artırmak için etkileyici grafik tasarım ve landing page hizmetleri sunar. Profesyonel tasarımcılarımız, markanızın kimliğini yansıtan ve hedef kitlenizi harekete geçirecek kreatif tasarımlar geliştirir.

Etkileyici Tasarımlarla Markanızı Yükseltelim

Sosyal medya platformları, tüketicilerin satın alma kararlarını %78 oranında etkiler.

Size Özel Çözümler

AdRoket’in dijital reklam ajansı ekibi, size özel çözümler geliştirir. Hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla kavrarız, böylece markanızın başarıya ulaşması için her zaman ihtiyacınız olan desteği sunabiliriz.

Size Özel Çözümler İçin Hemen Başvurun

Müşteri Hizmetlerinde Zirveyiz

İki alanda mükemmelliğimizle ön plana çıkıyoruz: Dijital pazarlama ve müşteri hizmetleri.

Size özel atanan Google Ads yöneticinizle her zaman iletişim halinde olabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Sağlam bir iletişim ve düzenli telefon görüşmeleri sayesinde birbirimizi daha iyi tanıyacak, böylece size en uygun hizmeti sağlayacağız.

Üstün iletişim yeteneklerimizle dijital pazarlamayı daha iyi anlamanızı sağlayacak ve “dijital reklam ajansı” olarak sizlere en etkili çözümleri sunacağız.

Hemen İletişime Geçin

AdRoket Dijital Reklam Ajansı

Tıklama Başına Maliyet (PPC) Strateji ve Yönetimimiz sayesinde son 8 yılda yüzlerce küçük ve orta ölçekli işletmenin büyümesine yardımcı olduk.

Dijital reklam kampanyalarınızı nasıl iyileştireceğimizi öğrenmek için hemen bugün randevu alın.

Ücretsiz Danışmanlık 0216 706 52 36

AdRoket Dijital Reklam Ajansı