Daha Fazla Başvuru
Daha Az Maliyet

AdRoket, yüzlerce şirket tarafından tercih edilen sadece sizin başarınıza odaklanmış dijital pazarlama ajansıdır.

ücretsiz danışmanlık

Bestimage Group ve Videosanat olarak dijital marketing çalışmalarımız için Adroket ile çalışıyoruz. Yenilikçi kampanyalarımız ve alt markalarımızın hedef kitlelerine ulaşması için Adroket'in proaktif çözümlerini seviyoruz. Uzun yıllar sürecek ortaklığımızdan keyif alıyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

Saygın Şenel

Tavsiye üzerine www.brandys.com.tr e-ticaret sitemizin Adwords reklamları için Adroket ile çalışma imkanımız oldu. Hataların düzeltilmesi ve optimizasyonlar konusunda Adroket ekibi oldukça başarılıydı ve kısa süre içerisinde çalışmaları ciromuza da yansıdı. Doğru strateji, banner ve reklam tasarımları ile beklediğimizin çok üstünde bir gelir sağladık. Umarım yeni projelerde tekrar çalışma fırsatı yakalarız.

Yaniv Stamati

AdRoket işini çok iyi bilen, danışanını çok iyi anlayan ve yol gösteren bir ekip, birlikte çalışmaya başladığımızdan beri satışlarımız her geçen gün arttı ve artmaya da devam ediyor. 10-12 ülke ile başladığımız ihracat yolculuğu 20-25 ülkeye ulaştı. Destekleriniz için teşekkürler.

Süha Tüzün

Adroket ile tanışmamız internet vasıtası ile oldu. 3 yıldır çalışıyoruz hiç bir sorun yaşamadık. Her zaman telefonlarımıza cevap veriliyor sorularımız ve isteklerimiz hızla karşılık buluyor. En önemlisi ise bize yol gösteriyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyor ortaklığımızın uzun yıllar devam etmesini diliyorum.

Anıl Sarp Ozan

Emrah Bey, AdRoket ve firmamız arasındaki iletişim ihtiyaçlarımızı en doğru ve en faydalı şekilde çalışacak bir biçimde yönetti. Hem sistematik hem de oldukça olgun bir hizmet aldık. AdRoket bize ekibimizin bir parçası olduğunu hissettirdi.

Recep Emre Kutluata

AdRoket ekibiyle 2 seneden uzun süredir çalışıyoruz. Çalıştığım ajanlar arasında ilişkileri en iyi ekip diyebilirim. İşimizi büyütmemiz için gösterdikleri özen ve sürekli bilgilerini güncellemeleri takdir edilesi. Yaklaşımları çok empatik. Tavsiye ederim.

Dr. Cevdet Mirmahmutoğulları

AdRoket performans odaklı, akılcı, detaycı ve yenilikçi bir dijital pazarlama ajansı. Bir ürünü veya hizmeti pazarlamak, anlatmak için önce onu tanımak, anlamak gerekir. AdRoket, işte bunu yapıyor! İlk günden itibaren ürün ve hizmetlerimizi en az bizim kadar anlamaya çalıştılar ve şimdi dijital tecrübeleriyle, pazarlama bütçemizi bizim en iyi verim alacağımız şekilde yönetiyorlar. Tanıdığım en iyi dijital pazarlama ajansı AdRoket’e, nefis işler çıkarttıkları için Petlebi adına teşekkür ederim.

Atay Algeç

Biz makine imalatçıyız. Bildiğimiz iş makine yapmak. Bu alanın dışında bilmediğimiz her işte bir uzman ile çalışıyoruz. Şirket felsefemiz bu. AdRoket bizim online marketing alanında danışmanımız. Danışmanlarımız alanında profesyonel ayrıca insani ilişkilerde samimiler. Uzun yıllardır çalışıyoruz. İnşallah uzun yıllar da çalışırız.

Musab Baki

BAU IDEA 2019-2020 programlarımızın doğru bir içerik ve pazarlama yönetimiyle doğru kitleye ulaşması için AdRoket’ten aldığımız kurumsal destekten çok memnun kaldık. Oldukça uyumlu ve verimli bir çalışma oldu. 2 ay süren ve beklentilerimizin üstünde sonuç almamızı sağlayan destekleri için çok teşekkür ederim.

Aslıhan Umar

“AdRoket ekibiyle bir buçuk senemizi tamamladık. Verdikleri destek için kendilerine teşekkür ederim.”

Melike Kayhan

Verilere Göre Reklam Bütçelerinin %76’sı Boşa Harcanıyor.
Uzmanlarımız Bu Sorunu Çözebilir.

ücretsiz danışmanlık

İşinizi Google Ads
ile Büyütün

Teknoloji ve trendler sürekli değişiyor. Bu değişimi ancak profesyonellerle yakalayabilirsiniz. Aksi halde rekabet dışı kalmanız kaçınılmaz.

Yıldız dijital pazarlama uzmanlarımız ile en iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

Google sertifikalı uzmanlarımız trendleri ve gelişmeleri kampanyalarınıza uygulayarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak.

daha fazla bilgi al

Biz Kampanyalarınızı Yönetirken,
Siz İşinize Odaklanın

Hem hobisi hem de işi dijital pazarlama olan ekibimiz, reklam bütçenizden en üst performansı almak için sürekli çalışacak.

Siz sadece işinizi büyütmeye odaklanacaksınız. Rutin kontrollerin yanı sıra düzenli optimizasyonlar ile performansınızı devamlı iyileştireceğiz.

daha fazla bilgi al

Yapay Zeka’nın Gözü Üzerinizde

10 saatlik yolu 10 dakikada gidebildiğinizi hayal edin. Çok hızlı! Ya da güvenlik kameranızın, gerektiğinde harekete geçen güvenlik görevliniz olduğunu düşünün.

AdRoket’de bu analiz hızına, sürekli takip ve optimizasyon teknolojisine sahibiz. Kendi geliştirdiğimiz yazılımlar ve en iyi araçlar ile yapay zekanın avantajlarını kampanyalarınızda kullanacağız.

Anormallikler kontrolünün yanı sıra anlık optimizasyonlar ile bütçe verimliliğini artıracağız.

daha fazla bilgi al

Turpack ürünlerini tüm dünya’ya satmak istedi. AdRoket Google Ads ile 168 ülkeden talep almasını sağladı.

başvuru/form sayısını %34 arttırdı.

daha fazla bilgi al

Reklama tıklayan kullanıcıların %52’si kısa süre içinde reklam vereni telefonla arıyor.

Başvuru Adetiniz Artacak

Burada tek bir hedefimiz var, müşterilerimize istediklerini vermek. Daha çok telefon ve başvuru istiyorsunuz, değil mi? Sorun değil!

Yönetimimiz sayesinde sitenizden daha çok form ve telefon araması alacaksınız.

Tüm başvuruları takip ederek, Google Ads kampanyalarınızı bu verilere göre optimize edeceğiz.

Doğru kampanya stratejisi ve kurgusu ile dönüşüm oranlarınızı artıracak, dönüşüm maliyetlerinizi düşüreceğiz.

daha fazla bilgi al

Şeffaf Google Ads Yönetimi

Adwords hesabınızı, ekstra ara panel olmadan direkt olarak Google Ads hesabınızdan yönetiyoruz.

Tüm reklam harcamalarını Google’a ödüyorsunuz, böylece aklınızda hiç soru işareti kalmıyor.

Danışmanlık ve yönetim ücretini aylık olarak faturalandırıyoruz. Panel ve veriler sizin oluyor, sonuçta parasını siz ödediniz.

daha fazla bilgi al

En İyi Müşteri Hizmetleri

İki alanda çok iyiyiz. Dijital pazarlama ve müşteri ilişkileri.

Size özel Google Ads yöneticiniz ile her zaman konuşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Sağlıklı iletişim ve düzenli telefon toplantıları ile birbirimizi daha iyi tanıyacak, size daha iyi hizmet vereceğiz.

Ayrıca üst düzey iletişimimiz ile dijital pazarlamayı daha iyi anlayacaksınız.

daha fazla bilgi al

Google Partner Adwords Ajansı

Adwords Yönetimimiz sayesinde son 5 yılda yüzlerce küçük ve orta ölçekli işletmenin büyümesine yardımcı olduk.

Kampanyalarınızı nasıl iyileştireceğimizi öğrenmek için hemen bugün randevu alın.

ÜCRETSİZ HESAP İNCELEME 0(216) 327 68 45